Capital Ideal Soleil Self Tanner

Spastroje

Aplikim i lehtë, dukje natyrale, 8 orë hidratim, aromë e këndshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ky vetë-ngjyrues siguron një ngjyrë shumë natyrale dhe progresive pas një ore. Vitamina E e formulës siguron një ngjyrë të ndezur që nuk zhduket. Cilësi e saj shkrirëse, e butë dhe jo e yndyrshme hidraton lëkurën për 12 orë. Efikasiteti testuar nën kontrollin dermatologjik. Vitamina E, një antioksidant që siguron një ngjyrë të bukur dhe rrezatuese.
Me aplikimin e parë, pa asnjë vijë ngjyrash, njëtrajtshëm.
Mund të përdoret edhe pas rrezitjes tuaj në diell për të mbrojtur ngjyrën tuaj.

• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
• Hipoalergjenik.
• Me qetësues dhe përforcues të ujit mineral Termal Vichy.
• Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni në mënyrë të barabartë dhe zbutni rreth vijës së flokëve, vetullave, këmbëve dhe bërrylave. Shmangni zonën e syve. Lani duart tërësisht pas përdorimit.
Nuk siguron mbrojtje nga dielli.
Lloji i lëkurës: shumë e thatë, e thatë, normale, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme.
PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

100ml

Forma Farmaceutike

Qumësht

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Capital Ideal Soleil Self Tanner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *