Biotin Shampoo With Silica

Spastroje

Ky produkt ndihmon në rritjen e flokëve dhe rregullon flokët e dëmtuar dhe të rralluar përmes të gjithë përbërësve natyralë të produktit dhe është perfekt për një trajtim të humbjes së flokëve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ky produkt ndihmon në rritjen e flokëve dhe rregullon flokët e dëmtuar dhe të rralluar përmes të gjithë përbërësve natyralë të produktit dhe është perfekt për një trajtim të humbjes së flokëve.
Pastroni dhe ushqeni flokët tuaj me shampon Biotin me Silica nga Swanson Health Products.
Kjo formulë përmban biotinë, aloe, rrënjë jukë, rozmarinë, kanellë dhe mentë, përbërës këta që i japin gjallëri flokut tuaj.
Ky shampon nuk përmban paraben.
Për rezultate më të mira, përdorni me Kondicionerin Biotin me Silicë.

PËRBËRËSIT
Ujë i pastruar (dejonizuar), glukozid dekil, glukozid lauril, çamçakëz xantan, biotinë, silicë, glicerinë, xhel gjethesh Aloe barbadensis (aloe vera), fenoksietanol, ekstrakt rrënjor Yucca schidigera (yucca), lëvore Quillaja saponaria (pema e sapunit quillaja) ekstrakt, d-pantenol (vitaminë B-5), proteina të grurit të hidrolizuar, klorur natriumi, ekstrakt gjethe Origanum vulgare (rigon), ekstrakt gjethe Thymus vulgaris (trumzë), ekstrakt lëvore Cinnamomum zeylanicum (kanellë), ekstrakt gjethe Rosmarinus officinalis (rozmarinë) , ekstrakt i lules Lavandula angustifolia (livando), ekstrakt i lëvozhgës Citrus medica limonum (limon), ekstrakt i gjetheve Mentha piperita (karamele mente), ekstrakt i rrënjës Hydrastis canadensis (artëza), ekstrakt i gjetheve të Olea europaea (ulliri).

PËRDORIMI
Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht në kokë me majat e gishtave dhe shpërlajeni tërësisht.
Për rezultate më të mira, përdoreni së bashku me Kondicionerin Biotin Swanson®.

KUJDES
Vetëm për përdorim të jashtëm.
Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti me sytë, shpërlajeni tërësisht me ujë.

RUAJTJA

Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

237 ml

Froma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Renia e flokeve

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biotin Shampoo With Silica”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *