Aqualia Thermal Serum

Spastroje

Hidratim 48 orësh për të gjitha llojet e lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Aqualia Thermal serum, përmban 97% përbërës natyral si: Acid Hialuronik, ujë mineral Vichy dhe sheqer
bimor manozë. Lëkura ndjehet menjëherë e freskët, e relaksuar, qëndron e hidratuar deri në 48 orë dhe
është e përforcuar edhe nën ndryshimet klimatike, stresin ose ndotjen.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben, alkool, vaj, yndyrë dhe silikone.
Me qetësues të ujit mineral termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastruar, para Aqualia Thermal kremit, pa
aplikuar shumë presion.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aqualia Thermal Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *