Aqualia Thermal Eye Balm

Spastroje

Hidratues për zonën rreth syve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Kujdesi ynë për zonën përreth syve Aqualia Thermal, hidraton sipërfaqen e zonës përreth syve të thatë
dhe të dehidruar.
Për herë të parë, uji Termal Vichy është i kombinuar me 3 sheqerna energjizues të gjeneratës së re për të stimuluar lëvizjen e ujit rreth zonës së syve për një pamje të freskët dhe më të ndritshme.
Acid Hialuronik, AquabiorylTM: molekulë e patentuar , λ-carrageenans.
Përmban kafeinë stimuluese që ka qëllim largimin e rrathëve të errët të syve dhe sytë e fryrë në mëngjes si dhe sytë e lodhur në mbrëmje.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit Termal Vichy.

Nuk përmban Paraben .
Pa aromë .

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në zonën delikate rreth syve.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
15 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Balsam

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aqualia Thermal Eye Balm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *