Aqualia Thermal Gel-Cream

Spastroje

Hidratim 48 orësh për lëkurë të kombinuar si dhe të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Aqualia Thermal gel-krem, përmban 97% përbërës natyral si: acid hialuronik, ujë mineral Vichy dhe
sheqer bimor manozë. Lëkura ndjehet menjëherë e freskët, e relaksuar, qëndron e hidratuar deri në 48
orë dhe është e përforcuar edhe nën ndryshimet klimatike, stresin ose ndotjen.

• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik .
• Hipoalergjenik.
• Nuk përmban: paraben, vaj dhe silikon.
• Me qetësues dhe përforcues të ujit Termal Vichy .

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes në lëkurë të pastruar duke përhapur në të gjithë fytyrën, pa i bërë shumë presion.

Lloji i lëkurës: për lëkurë të kombinuar si dhe të yndyrshme.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale, Të kombinuar dhe të yndyrshme, Të thate

Forma Farmaceutike

Gel-Krem, Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aqualia Thermal Gel-Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *