Aqualia Thermal Rich Cream

Spastroje

Hidratim 48 orësh për lëkurë të thatë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Aqualia Thermal krem ditor, përmban 97% përbërës natyral si: acid hialuronik, ujë mineral Vichy dhe sheqer
bimor manozë. Lëkura ndjehet menjëherë e freskët, e relaksuar, qëndron e hidratuar deri në 48 orë dhe
është e përforcuar edhe nën ndryshimet klimatike, stresin ose ndotjen.

• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
• Hipoallergjenik.
• Nuk përmban paraben dhe silikon .
• Me qetësues dhe përforcues të ujit Termal Vichy.

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes në lëkurë të pastruar duke përhapur me butësi në të gjithë fytyrën.

Lloji i lëkurës: për lëkurë të thatë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale, Të kombinuar dhe të yndyrshme, Të thate

Forma Farmaceutike

Gel-Krem, Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aqualia Thermal Rich Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *