Apaisac Biorga Micellar Gell For Sensitive Skin

Spastroje

Xhel pastrues micellar për lëkurë të ndjeshme.
Me një strukturë shumë të butë, pastron butësisht lëkurën, largon grimin dhe qetëson lëkurën, duke e lënë atë të freskët, të butë dhe të zbutur.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Xhel pastrues micellar për lëkurë të ndjeshme.
Me një strukturë shumë të butë, pastron butësisht lëkurën, largon grimin dhe qetëson lëkurën, duke e lënë atë të freskët, të butë dhe të zbutur.

PËRBËRËSIT
Ujë, poloksamer 184, hidroksietilcelulozë, kaprilil/kapril glukosid, natrium benzoat, poliaminopropil biguanide, disodium fosfat, sodium fosfat, acid citrik, polisorbat 60.

PËRDORIMI
Vendosni me pastrues pambuku në fytyrë në mëngjes dhe/në apo në mbrëmje. Thani lehtë. Nuk shpërlahet. Nuk përmban aromë.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Apaisac Biorga Micellar Gell For Sensitive Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *