Apaisac Biorga Hydration Cream For Sensitive And Dry Skin

Spastroje

Ky krem ushqen, hidraton dhe mbron lëkuren e ndjeshme dhe të thatë nga faktorë të jashtëm (temperaturat e ftohëta, era, etj). Zvogëlon ndjesinë e ngurtësisë dhe thatësisë. Lagështia e qëndrueshme e lë lëkuren të ndjehet më e butë dhe më pak e ndjeshme.

Përshkrim

Apaisac Biorga Hydration Cream For Sensitive And Dry SkinPËRSHKRIMI
Ky krem ushqen, hidraton dhe mbron lëkuren e ndjeshme dhe të thatë nga faktorë të jashtëm (temperaturat e ftohëta, era, etj). Zvogëlon ndjesinë e ngurtësisë dhe thatësisë. Lagështia e qëndrueshme e lë lëkuren të ndjehet më e butë dhe më pak e ndjeshme.

PËRBËRËSIT
Përbërësit aktiv:
Fosfolipidet e pasura me acid linoleik për të ushqyer dhe ristrukturuar.
Kompleks jo-saponifikues me bazë bimore për të ristrukturuar lëkurën.
Aloe vera për të qetësuar dhe hidratuar.
Glicerina për të hidratuar, zbutur dhe qetësuar.

Përbërësit e tjerë:
Ujë, kaprilik, kaprik trigliceride, lëçitin, parafin likuide, polisorbat 60, sorbitan stearat, glicerin, cera mikrokristalina, glicin soja, fenosietanol, parafin, akrilate,/C10-30 alkil akrilat krospolimer, diazolidinil urea, parfum, hidroksid natrium, aloe barbadensis. 0% paraben.

PËRDORIMI
Vendoseni në lëkurë të pastër, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Përsëriteni nëse është e nevojshme

Informacion shtesë

Sasia

40ml

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Apaisac Biorga Hydration Cream For Sensitive And Dry Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *